KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13095486
nr 1309 5486
Oidentifierad konstnär. Signerad. Olja på pannå, 48x67cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 24 februari 2020
kl 18:24:25
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr